Informacje o sklepie

O nas

Cel, jaki nam przyświecał, gdy tworzyliśmy  https://www.i-color.pl to zbudowanie miejsca, które dostarczy nie tylko profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów i ciała, ale także solidną i sprawdzoną porcję edukacji, wiedzy, wskazówek, dzięki którym pielęgnacja stanie się przyjemna i skuteczna a w konsekwencji wpłynie pozytywnie na Twoje emocje.

Dbałość o swoje ciało to nie tylko kwestia estetyki i wyglądu zewnętrznego, to przede wszystkim troska o Twoje pozytywne samopoczucie.

Piękne zadbane ciało, a przede wszystkim włosy, sprawiają, że  wrasta Twoje poczucie wartości, poprawia się nastrój, dzięki czemu masz zdecydowanie bardziej pozytywne nastawienie do otaczającej rzeczywistości, więcej siły i energii do działania. Jednym słowem- rzeczywistość staje się  KOLOROWA  i energetyczna- zupełnie jak miejsce, w którym się znajdujeszJ Istny kolorowy zawrót głowy!

W www.i-color.pl dbamy o to, żeby dostarczyć Ci wszystko, czego potrzebuje Twoje ciało, skupiając się jednocześnie na włosach, które są wizytówką każdego człowieka.

Jakie produkty znajdziesz w naszej kolorowej krainie? Przede wszystkim wszystko dla włosów.  Dostarczamy zarówno produkty do domowej, jak i przeznaczonej do salonów.

www.i-color.pl  to szeroki wybór  produktów do pielęgnacji, stylizacji, koloryzacji oraz rozjaśniania włosów. Dodatkowo dostarczamy Ci produkty do pielęgnacji ciała, dzięki czemu masz wszystko, co potrzebne w jednym miejscu. Poza kosmetykami znajdziesz u nas sprzęt i akcesoria, a także produkty do domu, dzięki którym stworzysz swoje własne SPA!

Od dobrego samopoczucia dzieli Cię tylko kilka kliknięć w naszym sklepie!